Koniec Sezonu 2007/2008 - podsumowanie
Podsumujmy sezon 2007/2008 - na początek. Jakieś przemyślenia, sugestie, propozycje na sezon 2008/2009... Chyba lepiej będzie pomyśleć o przyszłości niż analizować to co i jak się skończyło... choć trzeba czasem powiedzieć kilka cierpkich słów wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM