Mad Dogs vs Media Team - (?:?)
17-03-2008
Tera źmiertelnie powasznie:
Zwróćie uwagę, ze wszystkie bramki strzelone przez nas (te, które widziałem) padły z kontry. Przeciwnik nas łatwo zamyka, nie pamiętam zbyt często zamku w naszym wykonaniu. Mam swiadomość, że oni moga skontrować, ale nie zamykamy przeciwnika nawet grając w przewadze. Może warto byłoby nad tym popracować? Zwłaszcza przed meczem ze smoczkami...
Unikam zdań złożonych.jęzor


  PRZEJDŹ NA FORUM