Media Team vs Twister - (3:0)
05-01-2009
Dokładnie, szacun dla Pepe, Arka (mówiłem ci że sam masz przyjść i wziąsć se te trzy punktylol), Ziemniaka za brame i kilka dobrych podań, Szwagrów a szczególnie dla jednego za kapitalne podanie! ... No ale co sie dzieje z Bykiem, Andim, Mattem, to oni mieli ciągnąć ten wózek lol a tu takie marnotrastwa, dobrze że Arek miał dzień konia.
Ciężko było ale się skończyo...dobrzewesoły

Teraz mamy 3 mecze pod rząd z Dragonsami. Ja proponuję wygrać ten trzecilol
____________
El maravillo chico de Przymorze


  PRZEJDŹ NA FORUM