Wiecie Panowie.... nie chciałem się chwalić bo to niepoprawnie policzynie ale tak tak.... kiedy jeszcze Amazonka wschodnimi językami stała to się chodziło na korepetycje z ukraińskiego i rosyjskiego.... i tak się wyuczyłem, że dziś mogę mienić poliglotą  |